Етикет-пістолет Hongsheng MX-5500 синій, однорядний.

Етикет-пістолети грають дуже важливу роль в торговій справі. Адже все маркування на товари ставиться за допомогою етикет-пістолета. Одне з важливих властивостей етикет-пістолета - це зручність у його використанні, так як він компактний і легкий, що дозволяє легко поміститися в руці продавця.

Простота використання етикет-пістолета ще і в тому, що стрічка для нього може продаватися оптом в багатьох магазинах з паперовою продукцією. Заправити етикет-пістолет теж не складе ніяких труднощів. Це зробити вкрай легко.

У етикет-пістолеті MX-5500 передбачено друкування 8 символів. Для набору друкованого тексту використовується рухомий складальний валик. Рухом вліво / вправо потрібно виставити валик на відповідний розряд і за допомогою коліщатка виставити символ / цифру. У кожному розряді є цифри від 0 до 9. Також в кожному розряді є додаткові символи. Даний пістолет передбачений для прайс-етикеток розміром 20х10 мм.

Додаткові характеристики:

- Ширина стрічки з етикетками: 20 мм;
- Розміри прайс-етикеток: 20 х 10 мм;
- 10 арабських цифр (з 0 по 9) Для позначення валюти доступні значки: гривні, рубля, долара, євро, рупії, китайського юаня, гонконгського долара;
- Верхня частина пістолета має знімний механізм, на якому розміщена друкована головка;
- Для зручності в роботі на ручці знаходиться кистьовий шнур;

Комплектація:
1 х Етикет-пістолет для цінників Hongsheng MX-5500 EOS;
1 х Запасний ролик для маркування;
1 х Керівництво користувача;
1 х Фірмова упаковка

Ціна 123 грн

https://ockar.com.ua/yetiket-p...