Економічні настільні ігри для дітей: Вчимо фінансову грамотність граючись

Економічні настільні ігри для дітей: Вчимо фінансову грамотність граючись

Настільні ігри — це чудовий спосіб не лише розважити дітей, але й навчити їх важливим фінансовим навичкам. Економічні ігри допомагають розуміти принципи бюджетування, інвестування та управління ресурсами. Ось декілька цікавих варіантів:

 1. Тераформування Марса (Terraforming Mars):
  • Гравці відчувають себе підприємцями, які перетворюють Червону планету на придатне для життя місце. Вони вирішують, як вкладати ресурси в енергію, воду та повітря. Ця гра розвиває стратегічне мислення та планування.
 2. Каркасон 3.0. Річка і Абат (Carcassonne 3.0: The River and Abbot):
  • Гравці будують середньовічне місто, розміщуючи плитки з полями, дорогами та містами. Вони вирішують, як вкладати ресурси в розвиток міста. Ця гра розвиває логічне мислення та уважність.
 3. Новий ковчег з доповненням Морські Світи:
  • Гравці будують свій зоопарк, включаючи сухопутних і морських тварин. Вони вирішують, як вкладати ресурси в розвиток зоопарку. Ця гра розвиває економічне мислення та планування.
 4. Стамбул. Повне видання (Istanbul: Big Box):
  • Гравці відчувають себе торговцями на Гранд-базарі. Вони вирішують, як вкладати ресурси в товари та послуги. Ця гра розвиває навички управління ресурсами та стратегічне мислення.
 5. Цивілізація. Новий світанок з доповненням Тера інкогніта:
  • Гравці будують свою унікальну цивілізацію, вирішуючи, як вкладати ресурси в розвиток технологій та культури. Ця гра розвиває стратегічне мислення та планування.

Нехай ваші діти вчаться фінансовій грамотності, граючись в економічні ігри! 🌟

 Ціни та наявність товарів можна перевірити в категорії Економічні настільні ігри для дітей