Стандартний штамп "Згідно з оригіналом"з оснащенням Trobat Printy

Стандартний штамп без рамки з оснащенням із серії Printy від австрійської компанії Trodat, стане незамінною річчю в діловодстві або бухгалтерському обліку документів.

Модель використовує кліше розміром 38х14 мм з терміном "Згідно з оригіналом". У штампі застосовується синій колір подушки. Для отримання іншого кольору відбитка, вам необхідно придбати додатково змінну штемпельну подушку 6/4911 від Trodat в потрібному вам кольорі.

Основні особливості:
1. Інтуїтивно проста і чиста заміна подушечки: дві спеціальні зони захоплення дозволяють замінити подушечку, не торкаючись зони фарби, так що пальці залишаться чистими.
2. Неймовірно маленький і легкий штамп Printy є одним з найменших і легких штампів в світі. Завдяки елементам Soft-touch тримати штамп приємно і зручно.
3. Точне позиціонування відбитка: прозоре панорамне віконце забезпечує точність розміщення відбитка, а прозорі нижні кромки допомагають вирівняти його положення на документі.
4. Велике поглиблення забезпечує легкість розкриття. Крім того, симетрична кришка завжди ідеально фіксується, і вам не потрібно ламати голову, де у неї передня, а де задня сторона.
5. Простота індивідуалізації: безмежні можливості для створення індивідуальних відбитків і логотипів завдяки великій лицьовій панелі.

Висота шрифту - 10 мм
Країна-виробник - Австрія

Ціна 245 грн

https://ockar.com.ua/shtamp-st...